Неділя, 20 cічня 2019 року. 18:41 (GMT +02:00)
Кабіни та кімнати для куріння Ideas for Smoking
Курильні кабіни і курильні кімнати Ideas for Smoking
Очищувач повітря від тютюнового диму AIRFRESH - поглинач тютюнового диму
Устаткування для перевірки стану і очищення вентиляції
Очищення повітря. Захист будівель
Очищення від жирових відкладень, спеціальні послуги з очищення
Кабіни та кімнати для куріння Ideas for Smoking
Курильні кабіни і курильні кімнати Ideas for Smoking

Кабіни для куріння і фільтри тютюнового диму (організація місць для куріння)

Кабіни для тютюнопаління і фільтри тютюнового диму (організація місць для куріння)

У грудні 2012 р. в Україні набуде чинності закон, що обмежує куріння практично у всіх громадських місцях. Для всіх організацій і підприємств буде 2 варіанти дій - або повну заборону куріння в приміщеннях, або ж організація спеціальних місць для куріння.

Такі місця для куріння можуть бути створені або шляхом установки кабіни для куріння Ideas for Smoking (курильної кабіни або курильної кімнати), або установкою фільтру тютюнового диму AIRFRESH (ще називають очищувач тютюнового диму) в окремому приміщенні (курилці).

Повна заборона куріння може бути невигідний цілому ряду комерційних організацій, зокрема ресторанам і кафе. Адже далеко не всі курці відвідувачі ресторанів погодяться не курити в приміщенні, а виходити на вулицю, особливо якщо погода не сприяє. Крім того, далеко не завжди ресторани мають прямий вихід на вулицю, і щоб покурити поза приміщенням, відвідувач буде змушений витрачати час і сили на вимушені прогулянки. У такій ситуації єдино вірний вихід - організація місця для куріння, і установка курильної кабіни Ideas for Smoking (кабіна для куріння). Така ж ситуація в нічних закладах і нічних клубах - курильні кабіни і поглиначі тютюнового диму AIRFRESH - єдина можливість грамотно організувати місця для куріння, і уникнути зменшення кількості відвідувачів. В остаточному підсумку, крім усього іншого, установка курильних кабін дозволить закладу показати, що воно дбає про зручність і комфорт всіх своїх відвідувачів, а не тільки частини з них.

На підприємствах також доцільне використання курильних кабін Ideas for Smoking і курильних кімнат в безпосередній близькості з робочою зоною. Це дозволить суттєво економити робочий час, який витрачатимуть співробітники підприємства тільки на те, щоб дістатися до зони куріння зовні будівлі або десь ще. Відомі випадки, коли місце для куріння було організовано в 20 хвилинах ходьби від основного робочого місця. Як наслідок, курці витрачали в день пару годин на те, щоб покурити. У цьому та інших подібних випадках курильна кабіна могла б вирішити безліч питань, зокрема підвищити ефективність праці, і додатково мотивувати співробітників. Альтернативою курильної кабіні може бути фільтр тютюнового диму AIRFRESH (поглинач тютюнового диму), який встановлюється у вже існуючу курилку, і повністю очищає в ній повітря.

В офісах.

Набула поширення схема, коли фільтри тютюнового диму AIRFRESH просто ставляться в кабінети менеджерів або власників компанії. Фільтри тютюнового диму можуть бути встановлені в будь-якому місці кабінету, в тому числі і в кутку. Сам поглинач тютюнового диму AIRFRESH S100 (або S140) органічно вписується в діловий інтер'єр, будучи у виконанні «під дерево». Також можливе виготовлення тютюнового фільтра AIRFRESH під замовлення, з його вбудовуванням в ту чи іншу меблі.


Аеропорти. Вокзали.

Установка курильних кабін в аеропортах і вокзалах є звичайною заходом забезпечення комфорту людей у