Неділя, 20 cічня 2019 року. 19:28 (GMT +02:00)
Кабіни та кімнати для куріння Ideas for Smoking
Курильні кабіни і курильні кімнати Ideas for Smoking
Очищувач повітря від тютюнового диму AIRFRESH - поглинач тютюнового диму
Устаткування для перевірки стану і очищення вентиляції
Очищення повітря. Захист будівель
Очищення від жирових відкладень, спеціальні послуги з очищення
Кабіни та кімнати для куріння Ideas for Smoking
Курильні кабіни і курильні кімнати Ideas for Smoking

Швидкомонтовані курильні кабіни і курильні кімнати Ideas for Smoking поставляються в розібраному вигляді.

Скляні курильні кабіни і курильні кімнати збираються протягом декількох годин і в разі необхідності можуть бути перенесені в інше місце. Конструкція скляних курильних кімнат Ideas for Smoking дозволяє монтувати їх за лічені години, і не вимагає фіксації до підлоги. У разі необхідності курильна кабіна може бути переміщена в інше місце.

Кабіни виготовлені із спеціально загартованого скла, стеля виконана з ламінованого скла, що робить їх повністю травмобезпечними.

До поставки пропонується кілька видів курильних кабін і курильних кімнат Ideas for Smoking, різної площі від 6 до 10 м2, що дозволяє організувати куріння до 16 осіб одночасно. Поставляються також курильні кабіни і курильні кімнати більшого розміру відповідно до побажань клієнта.

Курильні кабіни і курильні кімнати виготовляються в різних конфігураціях - прямокутні, квадратні і багатокутні.

Поставляються також кутові варіанти курильних кабін і курильних кімнат, в яких в якості додаткових стін використовуються існуючі стіни приміщень.

У постачання курильних кабін і курильних кімнат Ideas for Smoking включені всі необхідні елементи, скляні панелі, виконані з загартованого скла 10 ... 12мм, скляна стеля, скляні двері, необхідні комплектуючі, інструкція по збірці російською мовою. Середня вага конструкції курильних кабін складає приблизно 800кг.

Курильні кабіни і курильні кімнати Ideas for Smoking не вимагають підключення до вентиляційної системи, але в разі необхідності можуть поставлятися також з можливість підключення до вентиляційної системи.

Високоякісні матеріали застосовуються при виготовленні курильних кабін і курильних кімнат, дозволяють підтримувати їх якісні зовнішній вигляд протягом тривалого терміну експлуатації.

 

Галерея