Неділя, 20 cічня 2019 року. 19:11 (GMT +02:00)
Кабіни та кімнати для куріння Ideas for Smoking
Курильні кабіни і курильні кімнати Ideas for Smoking
Очищувач повітря від тютюнового диму AIRFRESH - поглинач тютюнового диму
Устаткування для перевірки стану і очищення вентиляції
Очищення повітря. Захист будівель
Очищення від жирових відкладень, спеціальні послуги з очищення
Кабіни та кімнати для куріння Ideas for Smoking

Швидкомонтовані кабіни та кімнати для куріння Ideas for Smoking

Відомо, що вдихання тютюнового диму, що надійшов у повітря приміщення, завдає шкоди імунній системі людини, збільшує його чутливість до інфекцій, у неї порушується функція легенів. Вважається, що існує зв'язок між пасивним курінням і підвищеним ризиком виникнення раку легені в подальшому житті. Не дивно тому, що пасивне куріння згідно з багатьма дослідженнями веде до збільшення смертності від раку легені.

Сучасне концептуальне рішення проблеми куріння - скляні курильні кімнати і курильні кабіни Ideas for Smoking виробництва Фінляндії.

Кімнати для куріння Ideas for Smoking - це ідеальний варіант для компаній, у яких з якихось причин немає приміщення відведеного під «курилку», а також для кафе, барів, ресторанів, вокзалів і аеропортів - словом, всіх тих публічних місць, де, за законом, курити не можна.

Застосування курильних кабін і курильних кімнат Ideas for Smoking дозволяють ефективно організувати куріння в громадських місцях.

Курильні кабіни і курильні кімнати Ideas for Smoking мають сучасний вигляд і повністю захищають курців усередині людей, що перешкоджає поширенню диму поза кабін.

Швидкомонтовані курильні кабіни та кімнати Ideas for Smoking є ідеальним поєднанням фінського дизайну, інженерних рішень та ноу-хау.

Завдяки ефективномуочищувачу повітря від тютюнового диму AIRFRESH SВ 420, встановленому в курильних кімнатах Ideas for Smoking, повітря в них очищується зі швидкістю 1512м3/час, і там одночасного з комфортом можуть курити до 11 чоловік.

Гарний сучасний дизайн скляних курильних кабін Ideas for Smoking дозволяє легко вписати їх в інтер'єри готелів, аеропортів, барів, ресторанів, офісів та інших приміщень, де необхідно створити місця для куріння.

Курильні кабіни і курильні кімнати Ideas for Smoking розраховане в першу чергу на споживачів, що цінують європейську якість і дизайн.

Подробиці тут: