Неділя, 20 cічня 2019 року. 19:50 (GMT +02:00)
Кабіни та кімнати для куріння Ideas for Smoking
Очищувач повітря від тютюнового диму AIRFRESH - поглинач тютюнового диму
Устаткування для перевірки стану і очищення вентиляції
Очищення повітря. Захист будівель
Lifa HS 3G Фільтр
Lifa IAQ 3G Фільтр
Lifa TJ 3G Фільтр
Dry&Clean
Фільтри Lifa Air
Очищення від жирових відкладень, спеціальні послуги з очищення
Очищення повітря. Захист будівель
Dry&Clean

Установка Lifa Dry & Clean призначена для видалення вологи (осушення) та очищення повітря.

 

1 +1 +1> 3 = ЧУДОВЕ  РІШЕННЯ

 

 Функції Lifa Dry & Clean:

 

     · Видалення води (вологи) з повітря

     · Видалення твердих часток з повітря

     · Видалення газоподібних домішок з повітря

 

Використання Lifa Dry & Clean:

     · Усунення пошкоджень пов'язаних з водою, цвіллю, осушення приміщень

     · Контроль вологості, пилу і викидів на новому будівельному об'єкті

     · Контроль забруднення повітря на робочому майданчику

     · Перша допомога при ушкодженнях від вологи

     · Чищення і сушка повітря на нижніх поверхах будівель

 

Багатофункціональна система очищення повітря Lifa Dry & Clean розроблена спеціально для сушіння, фільтрування і підтримки розрідження повітря під час реконструкції будівель, пошкоджених водою і пліснявою.

 

Lifa Dry& Clean - багатофункціональна машина для сушіння й очищення повітря після реконструкційних робіт. При використанні такої машини, люди не піддаються впливу шкідливих речовин під час роботи. Очищення повітря за допомогою звичайних фільтрів (HEPA) не достатня, тому що волога швидко руйнує фільтри. Lifa Dry & Clean вирішує  цю проблему шляхом сушіння повітря до початку його фільтрації.

 

Збільшення хвороботворних мікроорганізмів під час демонтажу будівель - це істотна загроза для здоров'я. При використанні багатофункціональної системи по очищенню повітря Lifa Dry & Clean ця проблема повністю усувається.

 

Установка видаляє вологу з повітря і поверхонь. Одночасно за допомогою HEPAфільтра (= мікрофільтра) вона видаляє тверді частинки з повітря, такі як спори цвілі, азбестове волокно. Також машина видаляє газоподібні домішки, наприклад, отрути цвілі, виділення від будівельних матеріалів. Машина була протестована. Машина затримує понад 99,97% часток розміром більш ніж 0,3 мм. Машина відповідає вимогам застосовуваним при використанні в роботах з азбестом, також добре підходить для контролю вологи, пилу і викидів на нових робочих площах. Може бути використана як перша допомога при ушкодженнях від води для сушіння й очищення повітря до початку реконструкційних робіт.

 

Установка Lifa Dry& Clean ефективно використовується для чищення і сушіння повітря нижніх поверхів будівель (підвальних приміщень). Dry & Clean може бути встановлена на нижніх поверхах будівель для контролю вологи, тимчасово або постійно.

 

Машина обладнана різними фільтрами для роботи.

 

Принцип роботи машини: машина видаляє вологу і очищає повітря. Секція видалення вологи працює за принципом конденсації. Для цього використовується екологічно чистий холодоагент R404A.

 

Повітря, що направляється вентилятором, проходить через фільтр попереднього очищення, випарник, і потім потрапляє в конденсатор. Повітря охолоджується нижче температури конденсації в холодному випарнику. Вода, випаровуючись з повітря, конденсується на поверхні стін випарника і стікає в піддон. Машина обладнана насосом, який відкачуєводу, що накопичилася. У разі утворення інею (обледеніння) на стінках випарника, включається автоматичне розморожування.

 

Температура повітря всередині системи стає вище кімнатної на 3-5 º С. З конденсатора повітря проходить через HEPAфільтр (= мікрофільтр), в якому затримуються тверді  частки, а також через фільтр з активованим вугіллям для видалення газоподібних домішок.

 

Після фільтрації та сушіння, чисте повітря виходить назовні за допомогою вентилятора. Гнучкий трубопровід (гофра) очисної системи може бути встановлений поруч з місцем проведення робіт. Шкідливі речовини, щоутворюються при роботах, потрапляють прямо в систему очищення до того, як встигнуть поширитися по всій території будівельного майданчика.

 

За допомогою гофри брудне повітря можна виводити далеко за межі будівельного майданчика.