Понеділок, 10 грудня 2018 року. 11:39 (GMT +02:00)
Кабіни та кімнати для куріння Ideas for Smoking
Очищувач повітря від тютюнового диму AIRFRESH - поглинач тютюнового диму
Устаткування для перевірки стану і очищення вентиляції
Машини для очистки, додаткові пристосування
Вакуумні установки
Інспекційні відеокамери, додаткові пристосування
Очищення повітря. Захист будівель
Очищення від жирових відкладень, спеціальні послуги з очищення
Устаткування для перевірки стану і очищення вентиляції
Вакуумні установки

AirClean 8000

AirClean 8000 являє собою сучасну і найбільш потужну вакуумну очисну установку сімейства Lifa.

  •     Максимальний повітряний потік без фільтрів 6200 м3 / г
  •     Для очищення вентиляційних каналів, збору пилу
  •     Для очищення повітря з використанням фільтра EU 7-8
  •     Для очищення повітря з використанням двох HEPA фільтрів
  •     Для створення розрідження в робочому відсіку
  •     Трифазне живлення, 380-400 У 16 А, двигун 4 кВт
  •     Широкий діапазон фільтрів і пристроїв в комплекті
  •     Транспортні колеса для полегшення пересування

Багатофункціональна установка Lifa AirClean 8000 ідеальна для робіт, що вимагають створення потужного повітряного потоку, а також для використання очищення вентиляційних каналів великої протяжності. Вона здатна створити потік повітря, по силі порівнянний з "силою шторму" в межах 18-22 м / с, що забезпечує повне очищення від бруду.

AirClean 8000 також підходить для роботи в приміщеннях, де є сухе повітря, якемістить  азбест, цвіль, кварчевийі деревний пил.

Lifa AirClean 8000 працює від трифазної напруги з фільтрами Lifa. Максимальний повітряний потік без фільтрів 6200 м3 / г.

Всі установки Lifa AirClean 8000 були протестовані. Застосування AirClean 8000 дуже зручно для видалення навіть дрібногокам'яного пилу з повітря. При використанні фільтра Hepa циркуляція повітря може відбуватися багаторазово і не вимагає забору ззовні. Проводиться висока чисткаповітря - затримується порядку  99.97% часток розміром 0.3 нм. Тому така машина може бути ефективно використана при роботах з азбестом. При використанні мікро фільтру, кишеньковий фільтр застосовується як фільтр попереднього очищення. Фільтр попереднього очищення знаходиться у відсіку кишенькового фільтра Lifa PreBox, який пропонується в якості додаткового пристосування.

Машина обладнана різними типами фільтрів. Діаметр отвору для всмоктування Air Clean 8000 складає 500 мм. Перехідник для AC8000 є додатковим пристосуванням і зменшує розмір отвору до 315 мм. Гнучкий шланг (гофра) Д 305 мм може бути приєднаний до перехідника і приєднаний до люка вентиляційного каналу. При очищенні вентиляційних каналів забруднюючі речовини всмоктуються прямо в кишеньковий фільтр. З боку виходу повітря машина обладнана перехідником, за допомогою якого може прикріплятися пластикова труба, яка виводить повітря за межі робочої зони.

Незважаючи на великий розмір, установка AirClean 8000 може бути легко доставлена на робочий майданчик, так як вона обладнана колесами з блокувальними замками і ручками. Lifa AirClean 8000 обладнана ковзаючими балками, за допомогою яких її можна легко помістити в фургон. Також машина оснащена колесами так, що її можна перевозити в горизонтальному положенні.

Тринога Lifa Telescopic є додатковим аксесуаром. Вона дозволяє прикріпити гофру до вентиляційного люка. Хомут телескопічних стійок утримує гофру під час проведення робіт.