Понеділок, 10 грудня 2018 року. 11:37 (GMT +02:00)
Кабіни та кімнати для куріння Ideas for Smoking
Очищувач повітря від тютюнового диму AIRFRESH - поглинач тютюнового диму
Устаткування для перевірки стану і очищення вентиляції
Машини для очистки, додаткові пристосування
Вакуумні установки
Інспекційні відеокамери, додаткові пристосування
Очищення повітря. Захист будівель
Очищення від жирових відкладень, спеціальні послуги з очищення
Устаткування для перевірки стану і очищення вентиляції
Вакуумні установки

HepaClean являють собою установки для очищення систем вентиляції, а також для будівельних і відновлювальних робіт.

Установки призначені для очищення повітря від пилу, азбесту, кварцу, деревної тирси, мінеральної вати, а також мікроорганізмів, цвілі, спорів грибків і т.д. Вони є компактними і малошумними, що дозволяє використовувати їх у невеликих і обмежених просторах. Вони надійні і прості в експлуатації.

Установки обладнані потужними двигунами і довговічними HEPA фільтрами, що дозволяє їм досягати високого коефіцієнта корисної дії. Двигуни здатні витримувати вплив середовища, отже, термін служби фільтрів залишається тривалим без втрати тиску установками. Гофра, що з'єднує вакуумну установку з повітроводом, оснащується додатковими перехідниками.

У випадках, коли неможливо вивести брудне повітря назовні і потрібна найвища ступінь очищення (наприклад, в лікарнях), всі установки можуть бути оснащені HEPA фільтрами. Також можливе спільне використання двох боксів з HEPA фільтрами, які з'єднуються між собою за допомогою перехідника, що дозволяє створити більш потужний вакуумний потік. Цей метод був випробуваний при проведенні робіт з видалення азбесту.

Lifa Air разом з фінським технічним дослідним центром (Technical Research Center) розробила метод, за допомогою якого кожна ділянка вентиляційної системи проходить перевірку на герметичність (див. малюнок нижче).

 

Метод перевірки герметичності

Розроблений метод  дозволяє дати оцінку герметичності вентиляційної системи в цілому, і за кілька хвилин визначити швидкість повітряного потоку, ефективність фільтрації і місце можливого витоку повітря.

«Аерозольний» генератор з постійною швидкістю виробляє спеціальні частинки. Концентрація частинок на контрольній ділянці вентиляційної системи вимірюється за допомогою лічильника оптичним шляхом. Метод дозволяє дати оцінку вентиляційних систем з витратою повітря 400-5000 м3 / г. Цей метод постійно використовується при проведенні робіт з видалення азбесту.