Неділя, 20 cічня 2019 року. 20:05 (GMT +02:00)
Кабіни та кімнати для куріння Ideas for Smoking
Очищувач повітря від тютюнового диму AIRFRESH - поглинач тютюнового диму
Устаткування для перевірки стану і очищення вентиляції
Машини для очистки, додаткові пристосування
Вакуумні установки
Інспекційні відеокамери, додаткові пристосування
Очищення повітря. Захист будівель
Очищення від жирових відкладень, спеціальні послуги з очищення
Устаткування для перевірки стану і очищення вентиляції
Машини для очистки, додаткові пристосування

CombiCleaner 40

 

Lifa CombiClean 40 являє собою пневматичну щіткову машину для очищення повітроводів.

* Для круглих і прямокутних повітроводів діаметром 200-1200 мм

* Крутний момент створюється за допомогою компресора продуктивністю 300-600 л / хв і тиском 7 бар

* Регульована швидкість обертання 0-760 оборотів в хвилину в обох напрямках

* Ручне управління і регулюючий клапан

* Довжина гнучкого валу 40 метрів

* Вбудований шланг для реактивів і форсунки для розпилення: можуть бути також використані для чищення фільтрів і дезінфекції повітроводів

* Наявне в комплекті пневматичне пристосування для центрування

Ця щіткова машина має значні можливості щодо досяжності при очищенні. Вал довжиною  40м дозволяє очищати до 75 м в будь-якому напрямку від однієї точки входу.

Напрямок обертання можна змінити за допомогою ручного управління. Зміна напрямку обертання дозволяє користувачеві переміщати щітки через вигини в повітроводах.

Щітка може бути до 1200 мм в діаметрі, при цьому перебуваючи в центрі  повітроводазавдяки продуманій конструкції центруючого пристрою. Центруючий пристрій керується  через регулюючий клапан.

Також можлива комплектація Lifa  CombiCleaner  40 відео-інспекцією. При очищенні машиною, яка оснащена відеокамерою, користувач може перевірити ефективність і результат очищення, своєчасно побачити перешкоди і уникнути пошкодження машини або повітровода.

Універсальність  CombiCleaner досягається завдяки вбудованим форсункам, які дозволяють пряме застосування спрею для очищення, дезінфекції або покриття хімічними речовинами, одночасно з переміщенням вала через вентиляційний канал. CombiCleaner може бути використаний для очищення шахт, забруднених мікробами. Розпилювач низького тиску (аксесуар), який використовується  з машиною, потрібен для подачі рідини.

CombiCleaner використовує для роботи компресор з тиском 7-10 бар і постійною подачею повітря 300-600 л / м. Однофазні компресори можуть бути використані при очистці каналів діаметром до 700 мм. Для очищення каналів великого діаметра слід використовувати трифазні компресори.

Всі щіткові машини Lifa Air можуть очищати як круглі повітроводи, так і прямокутного перерізу.

Підключення потужних вакуумних машин Lifa, наприклад  AirClean 8000 або HepaClean4000, забезпечує повне видалення всіх забруднень у вентиляційному каналі.