Понеділок, 10 грудня 2018 року. 10:15 (GMT +02:00)
Кабіни та кімнати для куріння Ideas for Smoking
Курильні кабіни і курильні кімнати Ideas for Smoking
Очищувач повітря від тютюнового диму AIRFRESH - поглинач тютюнового диму
Устаткування для перевірки стану і очищення вентиляції
Очищення повітря. Захист будівель
Очищення від жирових відкладень, спеціальні послуги з очищення
НОВИНИ КОМПАНІЇ

31.07.2013 Кабіни для паління виробництва компанії Alfaintek можна побачити у Києві

Ряд установок для очищення повітря від тютюнового диму моделей AirFreshS140 і AirFreshSB420 вже поставлені для кількох київських ТРЦ / готелів (ТРЦ Більшовик, ТРЦ Ультрамарин, ТРЦ Термінал, та інші), а також офісів. Якщо у Вас є бажання оцінити ефективність роботи установок - зробіть нам запит, і ми повідомимо Вам точні координати. Більше фотографій за посиланням - галерея Ideas for Smoking.

 


01.04.2012 Компанія Альфавент взяла участь у виставці CleanExpo 2012

На виставці нашою компанією були представлені такі види продукції:

 

  • Устаткування для перевірки стану і очищення вентиляції без розбирання від будь-яких забруднень, виробництва фінської компанії Lifa Air
  • Кабіни та кімнати для куріння та очищувач повітря від тютюнового диму фінської компанії Alfaintek. В даний час питання створення місць для куріння стає особливо актуальним для різних підприємств (готелі, ресторани, офісні центри, виробничі підприємства). Особливо у зв'язку з наростаючим законодавчим обмеженням паління у громадських місцях (закон про повну заборону куріння в громадських місцях вже прийнятий у першому читанні). Такі кабіни дозволяють створити зону комфорту як для курців, так і для некурців усередині Вашого приміщення.
  • Техніка для прибирання одного з провідних виробників у світі, італійської компанії Сантоемма. А саме, обладнання для очищення килимових покриттів, чищення меблів та салонів авто, чистки кухонь, прибирання санвузлів та інших санітарних кімнат.
  • Професійні інспекційні лючки для установки в вентиляційних каналах. Такі інспекційні лючки дозволяють в оперативному режимі контролювати стан воздуховодов.
     

Ми були раді зустрічі і знайомства з майбутніми партнерами. До нових зустрічей!


22.03.2012

Шановні партнери, покупці та колеги!

Компанія «АЛЬФАВЕНТ» запрошує Вас та Ваших ділових партнерів з 28 по 30 березня 2012 відвідати 9-у Міжнародну виставку професійного прибирального обладнання, хімічних засобів та послуг професійного прибирання для всіх видів приміщень CleanExpo.

Запрошуємо Вас відвідати стенд компанії «АЛЬФАВЕНТ». Наш стенд знаходиться за номером С44.

На нашому стенді Ви отримаєте можливість детально обговорити умови співпраці з компанією «АЛЬФАВЕНТ», а також ознайомитися з обладнанням, яке сьогодні пропонує наша компанія на ринку України.

Місце проведення: Міжнародний Виставковий Центр, павільйон 2

Адреса: Броварський проспект, 15, Київ, Україна

Справка:  Міждународна виставка CleanExpo — міжнародна виставка CleanExpo є одним із провідних та найбільш авторитетних заходів індустрії чистоти України. Детально - на сайті виставкової компанії .


12.12.2011

Ми раді повідомити Вам, що компанія  «АЛЬФАВЕНТ» с тала дистриб'ютором фінської компанії  Alfaintek Ltd  і  тепер     постачає на український ринок найсучасніше обладнання з контролю якості повітря в приміщеннях, сучасні системи очищення повітря від підвищеного рівня вуглекислого газу, а також очищувачі повітря від тютюнового диму, очищувачі повітря від хімічних сполук і формальдегіду в тому числі і інші системи очищення.

Детальніше про запропоновану продукцію в розділі «ПРОДУКЦІЯ І ТЕХНОЛОГІЇ»

Ми зацікавлені у розвитку співпраці в усіх напрямках нашої діяльності. Запрошуємо до співпраці зацікавлених осіб та компанії, яким цікаво впровадження в життя новітніх сучасних технологій.


12.12.2011

Ми раді повідомити Вам, що компанія "АЛЬФАВЕНТ" починає поставки курильних кабін і курильних кімнат Ideas for Smoking виробництва Фінляндії, які дозволяють легко вирішити проблему пасивного куріння в різних громадських місцях.

Детальніше в розділі "ПРОДУКЦІЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ".


23.11.2011    

Поспішаємо порадувати вас новиною:


Новорічна акція від компанії «АЛЬФАВЕНТ»


 Компанія «АЛЬФАВЕНТ» оголошує про старт акції до Новорічних та Різдвяних свят.

Умови акції:


• При купівлі комплекту обладнання вартістю від 15.000 євро на базі машини СС15 - у подарунок компресор однофазний
• При купівлі комплекту обладнання вартістю від 20.000 євро на базі машини СС40 - у подарунок компресор трифазний
 

Новорічні акції стануть приємним стимулом купити саме те, що принесе Вам не тільки задоволення від покупки якісної продукції, але і відкриють перед Вами нові можливості для розвитку Вашого бізнесу.

Тільки приємні сюрпризи від «АЛЬФАВЕНТ»  в новорічні свята!

Акція триватиме с 28 листопада по 31 січня 2012 року.

 

Подробиці акції у наших менеджерів.


07.11.2011

Компанія "АЛЬФАВЕНТ" починає продаж в Україну герметичних ревізійних (інспекційних) лючків для круглих і для прямокутних повітроводів.

В розділ "Продукція та технології" додана інформація про лючка.


25.03.2011

Компанія "Альфавент" прийняла участь у виставці CleanExpo 2011.

Ми були раді зустрічі з майбутніми партнерами. До нових зустрічей!


10.03.2011 

Шановні партнери, покупці та колеги!

Компанія «АЛЬФАВЕНТ» запрошує Вас та Ваших ділових партнерів з 23 по 25 березня 2011 відвідати 8-у Міжнародну виставку професійного прибирального обладнання, хімічних засобів та послуг професійного прибирання для всіх видів приміщень CleanExpo.

Запрошуємо Вас відвідати стенд компанії «АЛЬФАВЕНТ».

На нашому стенді Ви отримаєте можливість детально обговорити умови співпраці з компанією «АЛЬФАВЕНТ», а також ознайомитися з обладнанням для чистки вентиляції, яке сьогодні пропонує наша компанія на ринку України.

Місце проведення: Міжнародний Виставковий Центр, павільйон 2

Адреса: Броварський проспект, 15, Київ, Україна

Справка:  Міждународна виставка CleanExpo — міжнародна виставка CleanExpo є одним із провідних та найбільш авторитетних заходів індустрії чистоти України. Детально - на сайті виставкової компанії .


Пропонуємо Вашій увазі нову інноваційну послугу - очищення вентиляції від жиру без розбирання шахт.

Детальніше можна прочитати ТУТ.